Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 95

PostWysłany: Wto 23:55, 27 Kwi 2010    Temat postu: Polo! - ZAKOŃCZONE!

W Rysualu chyba jeszcze nigdy nie było takich zawodach, a szkoda Very Happy

Zasady są proste: dwie drużyny (czteroosobowe, ale możemy zmodyfikowac xd) jadąc na konikach próbują wbic za pomocą kija piłeczkę do bramki. Ze względu na urazowośc tej dyscypliny będziemy jeździc kłusem Wink

Zgłaszamy konie od 4. roku życia, oczywiście zdrowe, nie-źrebne. Nie wymagam żadnego treningu, to będzie totalna amatorszczyzna Very Happy

Przy zgłoszeniach wybierzcie numerek od 1 do 10 - na ich podstawie będę losowała drużyny Wink

Zgłaszajcie się!

[edit: można zgłaszac więcej niż jednego konia, ale wtedy trzeba znaleźc dla nich jeźdźca - wirtualnego albo prawdziwą rysualkę Wink]

Ostatnio zmieniony przez Karolowanka dnia Pon 21:00, 28 Cze 2010, w całości zmieniany 2 razy

Kesa - 3
Deewana - 4 (jeśli można więcej niż jednego kunia)

PostWysłany: Sob 11:23, 22 Maj 2010    Temat postu:

Wafel nie żyje...to zamiast niego wystartuję na Puniu (boks w podpisie)

Karolowanka

Posty: 95

PostWysłany: Pon 20:59, 28 Cze 2010    Temat postu:

przepraszam za opóźnienie Wink

Po przybyciu wszystkich zawodników i koni na boisko rozlosowano drużyny.

10. Sayuri na Ruffian's Pride

Po podzieleniu drużyn zawodniczki miały pół godziny na przygotowanie koni i pół godziny na rozgrzanie ich (i siebie xD) i nauczenie się podstaw polo - trzymania kija, wbijania piłek i innych.

Ze względu na brak doświadczenia i nieregulaminową ilośc koni postanowiłam zmienic zasady - po trawiastej arenie o wymiarach 100 m x 50 m zawodniczki poruszały się kłusem ew. stępem podczas trzech 6 minutowych czakerów.

Na gwizdek sędziego drużyny ustawiły się po przeciwnych połowach i rozpoczęto mecz. Początkowo żadna z drużyn nie mogła wyjśc na prowadzenie. Dopiero po czterech minutach Free na Saharze zaliczyła ładne podanie do jadącej na Approvn The Blues Rustler, która pod nogami Etnies pod Kaną oddały im piłkę i Free strzeliła bramkę. Drużyny zamieniły się stronami, ale nie udało się strzelic już żadnej bramki.

Po pierwszym czakerze zawodniczki miały trzyminutową przerwę na odpoczynek i wymienienie uwag po upływie których znów wróciły na boisko.
Tym razem walka była bardziej zacięta - Av i Justyna próbowały powtórzyc kombinację, która wcześniej przyniosła drużynie żółtej bramkę, ale Skrzydlata zręcznie skierowała Kesę w tamtą stronę i zablokowały strzał.
Kilka minut później jednak Sayuri wykazała się refleksem i trzeźwością umysłu i po zabraniu piłki Joanne oddała daleki strzał, który zakończył się zdobyciem punktu.
Na kilka sekund przed końcem czakeru bardzo ładną bramkę strzeliła Kana, która wykonała profesjonalny zwód i ominęła Free i Rustler.

Na trzecią częśc spotkania zawodniczki wyszły niesamowicie zmotywowane i w walecznych nastrojach.
Od pierwszej sekundy trwała dziewczyny atakowały bramki przeciwnych drużyn, ale dopiero w 4. minucie Joanne zdobyła punkt z odległości zaledwie kilku metrów po bardzo ładnej asyście Deidre.
Dosłownie kilka sekund później Deidre wykonała na Lady Cinnabar obrót o niemal 180 stopni i strzeliła bramkę z dosyc dużej odległości.
W ostatniej, 6. minucie Agata jadąca na Aries wykonała ładny slalom między zawodniczkami żółtej drużyny i zdobyła wyrównującą bramkę.

Mecz zakończył się wynikiem 3:3, który chyba usatysfakcjonował wszystkie Rysualki.

Każda z Was może dopisac sobie 300 h i wyróżnienie czy coś takiego za wzięcie udziału w wyrównanym i pasjonującym I rysualnym meczu w polo.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Rysualny Hipodrom Strona Główna -> Zakończone konkursy / Inne - zakończone Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)